USD : 31.3424
EUR : 33.8913

Ücretsiz Keşif Talep

BAYİ GİRİŞİ
+90(332) 351 23 74
KURUMSAL

Artı Güvenlik Konya da Kamera, Alarm ve Yangın Sistemleri ile 2009 yılından bu güne ileri teknoloji içeren, katma değeri yüksek ürün ve hizmetleri elektronik güvenlik sistemleri sektöründe satış, montaj ve projelendirme yapmaktadır. Gelişmekte olan güvenlik sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Artı Güvenlik 13 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı ile hizmet anlayışını nice 13 yıllara taşımanın sorumluluğunu her zaman üzerinde hissetmiştir.

Bölge Temsilciliğini yapmakta olduğumuz ürünler ile Konya ve Tüm Türkiyede gerçekleşen projelerde emin ve kararlı yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanlarından olup her türlü güvenlik, akustik çözüm, proje, uygulama konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak ve yeni ürünler hakkında teknik yeterlilik için yurtiçi ve yurtdışı seminerler ve fuarlara katılmaktadır.

Artı Güvenlik ailesi içindeki güven ve huzura katılımınız bizim aydınlık yüzümüz ve mutluluğumuz olacaktır.